Haber

Afet bölgesindeki çocuklara voleybol morali

İSTANBUL (İGFA) –Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda deprem bölgesindeki çocukları voleybolla buluşturmak için yola çıktı.

Sporun çocukların sosyal ve fiziksel gelişimine, spor kültürünün yaygınlaşmasına ve geleceğin sporcularının yetiştirilmesine katkısına inanan Trendyol, hem ulusal voleybol gruplarının ana sponsoru hem de Türkiye’nin en büyük futbol tutkunlarından biri olan TVF Fabrika Voleybol Okulları’nın destekçisidir. 6-12 yaş arası çocukları voleybolla tanıştırmak ve lisanslı sporcu sayısını artırmak. 23 Nisan’da deprem bölgesindeki çocukları da unutmuyor.

Trendyol, geleceğin voleybolcularını yetiştirmeyi ve ülkemizde daha fazla çocuğu voleybolla buluşturmayı hedefleyen TVF Fabrika Voleybol Okulları projesi ile iş birliğinin kapsamını genişleterek geleceğe olumlu etki edecek adımlar atıyor. depremlerden sonra toplum

Proje kapsamında deprem bölgesinde yer alan TVF Fabrikası Voleybol Okulları öğrencilerine spor faaliyetlerine devam edebilmeleri için ekipman sağlanmaktadır. Türkiye Voleybol Federasyonu ile birlikte belirlenen çadır kentlerde portatif voleybol sahaları kurularak depremzedelerin çocuk ve gençleri voleybolla buluşturması sağlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı TVF Fabrika Voleybol Okulları öğrencileriyle birlikte çektiği filmle kutlayan Trendyol, antrenmanlara ilk başladıklarında neler hissettiklerini, şans getirmek amacıyla neler yaptıklarını ve neler hissettiklerini anlatıyor. ne zaman puan aldıkları ve voleybolla olan bağları çocuklarla yapılan görüşmelerle öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu